hero image

Startuje Niepodległa Piątka – Zapisz Się

2020.10.15

Autor:

Aktualności

Wdzięczność i bezpieczeństwo – oto główne filary Niepodległej Piątki, która odbędzie się 15 listopada na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. W ramach imprezy rozegrane zostaną Otwarte Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn na 5 km. Zapisy trwają.

www.niepodlegla5.pl

Wszystko wskazuje na to, że Niepodległa Piątka będzie największym biegiem tej jesieni. Łącznie w siedmiu turach może wystartować 1400 uczestników. Zawody odbywać się będą przez ponad pięć godzin, a uczestnicy startować będą falami w odstępach czasowych.

W tym roku w Warszawie nie będzie zorganizowanego dużego biegu związanego ze Świętem Niepodległości, a ten tradycyjny odbywa się w wersji wirtualnej. Dlatego wszystkich, którzy chcą się sprawdzić zapraszamy na stadion PGE Narodowy. Atmosfera podczas biegów patriotycznych zawsze jest szczególna i mamy nadzieję, że będzie tak samo w tym roku. Zwłaszcza, że będą to Otwarte Mistrzostwa Polski i każdy może powalczyć o medal.

Trasa biegu jest płaska i prowadzi wokół stadionu PGE Narodowego. Jedna pętla liczy ok. 1 km. Dzięki startom falowym będzie możliwe uniknięcie dublowania, bo w jednej grupie powinni biec uczestnicy na podobnym poziomie.

Powiązane Aktualności

Aktualności

Startuje Niepodległa Piątka – Zapisz Się

2020.10.15

Wdzięczność i bezpieczeństwo – oto główne filary Niepodległej Piątki, która odbędzie się 15 listopada na stadionie PGE Narodowym…

Przeczytaj artykuł

Aktualności

Wybiegaj Krew i Szpik na PGE Narodowym już za nami.

2020.09.17

Wybiegaj Krew i Szpik na PGE Narodowym okazało się sukcesem. W ramach wydarzenia zebrano: 291 litrów krwi 70…

Przeczytaj artykuł