hero image

Wybiegaj Krew i Szpik na PGE Narodowym poraz piąty – ruszają zapisy!

2023.05.10

Autor:

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w charytatywnym biegu – Wybiegaj Krew i Szpik na PGE Narodowym, którego celem jest promowanie krwiodawstwa i krwioleczenia. Cieszymy się, że już poraz piąty będziemy mogli spotkać i razem biegać dla dobrej sprawy.

Rejestracja na wydarzenie rozpoczyna się już w czwartek 11 maja o godzinie 12:00. Udział w biegu jest bezpłatny, a limit uczestników wynosi 240 osób. Zainteresowane osoby mogą zarejestrować się poprzez formularz.

Bieg odbędzie się 8 czerwca na PGE Narodowym. Każdy z uczestników będzie mógł wybrać jaki dystans pokona, od 1 do 5km.

Bieg ma na celu uświadomienie nam wszystkim jak ważną rolę we współczesnym świecie odgrywa krew i szpik. Nie chodzi nam o rywalizację, życiówki, podium czy nagrody. Chcemy poprzez happening biegowy zwrócić uwagę na ten poważny problem. Krwi nie da się wyprodukować, jest tylko jedyna opcja – oddawanie krwi przez zdrowego człowieka dla chorego!

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i wspólnego biegania dla dobra innych. Każdy krok, który podejmujemy, może pomóc komuś w potrzebie. Do zobaczenia na starcie!

Powiązane Aktualności

Aktualności

Memoriał Pamięci Janusza Kusocińskiego i Stefana Kostrzewskiego

2024.05.16

11 maja 2024 roku odbyły się pierwsze zawody z cyklu Mazovia Track Cup na stadionie w Piasecznie. Impreza…

Przeczytaj artykuł

Aktualności

Edycja Mokotowskiego Biegu SGH – Wielki Sukces i znacząca kwota na Cel Charytatywny!

2024.05.13

Fundacja Action-Life, we współpracy z Samorządem Studentów SGH oraz Szkołą Główną Handlową, z dumą ogłasza sukces 11. edycji…

Przeczytaj artykuł