hero image

Edycja Mokotowskiego Biegu SGH – Wielki Sukces i znacząca kwota na Cel Charytatywny!

2024.05.13

Autor:

Aktualności

Fundacja Action-Life, we współpracy z Samorządem Studentów SGH oraz Szkołą Główną Handlową, z dumą ogłasza sukces 11. edycji Mokotowskiego Biegu SGH, który odbył się w 12 maja. W wydarzeniu uczestniczyło 1348 biegaczy, którzy rywalizowali na dystansach 600 m, 5 km oraz 10 km, czyniąc to wydarzenie największym charytatywnym biegiem organizowanym przez studentów w Polsce.

Trasa biegu prowadziła przez główne ulice dzielnicy Mokotów, zapewniając uczestnikom niezapomniane wrażenia oraz możliwość aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Wspaniała atmosfera, zaangażowanie biegaczy oraz wsparcie kibiców przyczyniły się do wyjątkowego charakteru tego wydarzenia.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi uczestników oraz hojności sponsorów i darczyńców, udało się zebrać imponującą kwotę 70 000 zł na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”. Środki te zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych fundacji, pomagając tym samym w ich codziennym funkcjonowaniu oraz rehabilitacji.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tegorocznej edycji Mokotowskiego Biegu SGH. Dziękujemy uczestnikom za ich zaangażowanie i sportowego ducha, wolontariuszom za ich nieocenioną pomoc, a sponsorom za wsparcie finansowe. Wasza obecność i wsparcie sprawiły, że mogliśmy wspólnie osiągnąć tak wspaniały wynik.

Już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji Mokotowskiego Biegu SGH. Mamy nadzieję, że razem uda nam się ponownie wesprzeć szczytny cel.

Projekt dofinansowany przez Dzielnicę Mokotów M. St. Warszawy

Powiązane Aktualności

Aktualności

Memoriał Pamięci Janusza Kusocińskiego i Stefana Kostrzewskiego

2024.05.16

11 maja 2024 roku odbyły się pierwsze zawody z cyklu Mazovia Track Cup na stadionie w Piasecznie. Impreza…

Przeczytaj artykuł

Aktualności

Edycja Mokotowskiego Biegu SGH – Wielki Sukces i znacząca kwota na Cel Charytatywny!

2024.05.13

Fundacja Action-Life, we współpracy z Samorządem Studentów SGH oraz Szkołą Główną Handlową, z dumą ogłasza sukces 11. edycji…

Przeczytaj artykuł