hero image

Ruszyła 3 edycja konkursu filmowego „Pozytywne Społeczeństwo”! Do wygrania iPhone SE (2020)!

2020.11.02

Autor:

Aktualności

Już po raz trzeci ruszył konkurs filmowy „Pozytywne Społeczeństwo”! Zadaniem konkursowym jest przygotowanie filmu trwającego od 1 do 5 minut, dotyczącego profilaktyki przemocy, agresji, przestępczości i uzależnień. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło „Zostańmy w kontakcie”!

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Każdy członek zwycięskiego zespołu otrzyma iPhona SE (2020), a członkowie zespołów zajmujących pozostałe miejsca podium odpowiednio iPhony 7 (za zajecie 2 miejsca) oraz instaxy Mini 11 (za zajecie. 3 miejsca).

Film może być opracowany w różnej formie i wykorzystywać różne środki wyrazu (dokument, reportaż, fabuła, animacja, reklama). Prace powinny być artystyczną wypowiedzią uczestników konkursu. Mogą go zgłaszać zespoły od 2 do 5 osób, złożone z młodzieży w wieku 14-18 lat. Filmy można przesyłać do 29 listopada do godziny 23:59.

Harmonogram konkursu przewiduje trzy etapy. W pierwszym uczestnicy przygotowują swoje filmy i wysyłają je organizatorom za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie. W drugim, wszystkie filmy zostaną zaprezentowane na facebookowym profilu Pozytywne Społeczeństwo, gdzie swoje głosy będą oddawać internauci. Głosowanie będzie możliwe również przez aplikację Pozytywne Społeczeństwo. W trzecim etapie jury wskaże zwycięskie filmy spośród 10, które uzyskają najwięcej głosów internautów.

Regulmain, informacje dotyczące konkursu oraz polityki prywatności dostępne na stronie:  

www.pozytywnespoleczenstwo.pl

oraz na Facebooku:

https://www.facebook.com/Pozytywne-Społeczeństwo/

Powiązane Aktualności

Aktualności

Ruszyła 3 edycja konkursu filmowego „Pozytywne Społeczeństwo”! Do wygrania iPhone SE (2020)!

2020.11.02

Już po raz trzeci ruszył konkurs filmowy „Pozytywne Społeczeństwo”! Zadaniem konkursowym jest przygotowanie filmu trwającego od 1 do…

Przeczytaj artykuł

Aktualności

Współpraca z naszym partnerem ubezpieczeniowym

2020.11.01

W związku z niezwykle trudną i niebezpieczną dla nas wszystkich sytuacją epidemii COVID19, wiele wydarzeń biegowych zostało odwołanych,…

Przeczytaj artykuł